Orzeł wzbija się w górę!!

• autor: Anonim, 2013-09-30 16:41

Udany weekend dla wszystkich fanów naszej drużyny ....

Drużyna Mokrych Łan tym razem zmierzyła się przed własną publicznością z drużyną z Szymiszowa

Już od pierwszych minut atakujemy. W 2 min Patryk Zgraja wchodzi z piłką w pole karne i strzela prosto w bramkarza, niedaleko stał niekryty Marcin Cichoń niestety ten go nie zauważa. 2 min później Jerzy Kunce celnie podaje do stojącego w polu karnym Marcina Cichonia, ten strzela niestety obok bramki. W 5 min Patryk ponownie strzela prosto w bramkarza. Pierwsze pięć minut gry za nami i już nasi zawodnicy postarali się o emocje dla kibiców. 7 min gry , Adrian Wójcik, Patryk Zgraja i Piotr Jokiel ładną klepką dochodzą do pola karnego, niestety zakończenie nie jest już tak fascynujące. Już w 9 min „Orły” obejmują prowadzenie, do bramki trafia Jerzy Kunce, asystuje mu przy tym Marcin Cichoń. 13 min gry, goście po raz pierwszy stanowią dla nas zagrożenie, na nasze szczęście nie wykorzystują tego. Niestety w 15 minucie  mamy 1:1, przeciwnicy strzelają naszemu bramkarzowi „za kołnierz” . 20 minuta mamy wolny dla nas, do piłki podchodzi Jerzy Kunce, wrzuca i w odpowiednim miejscu znajduję się Adrian Wójcik który strzela główką niestety prosto w bramkarza. Przez kolejna 6 minut nic się nie dzieje, gra jest wyrównana na środku boiska. W 26 min ponownie mamy wolny dla „Orłów” do piłki ponownie podchodzi Jerzy, wrzuca, lekkie zamieszanie w polu karnym, chłopaki kilka razy dobijają niestety nie trafiamy do bramki. W 29 min zamieszanie obok ich pola karnego, jeden z ich zawodników ciągnie Marcina Cichonia ten mu oddaje, sędzia przerywa grę i obaj dostają żółtą kartkę. Przez kolejne 10 minut nic się nie dzieje. W 41 min mamy róg dla gości, gdy wrzucają w pole karne wszyscy zamieramy…. Na szczęście piłka leci obok bramki. Pod koniec I połowy a mianowicie w 44 min Patryk wrzuca piłkę Marcinowi na głowę, niestety piłka leci obok bramki. Do szatnie schodzimy z remisem 1:1.

Na drugą połowę wychodzimy z pierwszą zmianą, od początku II połowy za Adriana Wójcika zagra Arkadiusz Kornafel.  Już w 46 min obejmujemy prowadzenie, do bramki trafia Marcin Cichoń. Przez kolejne minuty nic się nie dzieje, po prostu szkoda pisać. 60 min Marcin  strzela lekko nad bramką.  W 68 min Marcin Cichoń celnie zagrywa w „uliczke” do Arka ten strzela i….. gol mamy 3:1. Już w 79 min mamy drugą żółtą dla nas, Piotr Jokiel dostaje za to że przeklinał na boisku. 80 min Dawid Skrzypczyk ma ładną sytuację do strzelenia bramki, niestety tego nie wykorzystuje. Dosłownie chwilę później do ich bramki trafia Piotr Jokiel, mamy 4:1 dla „Orła”. Minutę później trener Robert Cichoń decyduję się za zmianę, schodzi Piotr Jokiel w jego miejsce wchodzi Mateusz Bogdał.  85 min kolejna bardzo ładna sytuacja i możliwość zwiększenia wyniku, niestety Marcin strzela obok bramki. Dwie minuty później kolejna bardzo ładna akcja w ich polu karnym, Mateusz Bogdał nie strzela, piłka ląduję pod nogami Arka Kornafela niestety ten jest na spalonym. Mecz kończy się wynikiem 4:1 dla „Orłów”.

Trzeba dodać że w niedziele nasi juniorzy będąc na 7 miejscu wygrali dokładnie takim samym wynikiem, jak seniorzy, z drużyną która była na 3 miejscu J